Draskus Raxus Nasrin , 6 évvel ezelőtt
Egyáltalán nem megbízható hely. Az előre egyeztetett dolgokat nem tartják be (pl. a férőhelyek számára, étkezési igényekre, esetleg árra nézve sem), a helyet kevésszer, igénytelen módon takarítják, a faházakban az ágynemű régi, szakadt, koszos. Meleg víz nincs, a szállást bogarak lepik, a személyzet barátságtalan, figyelmetlen. A táj egyébként nagyon szép, kis odafigyeléssel és egy jó adag profizmussal remek is lehetne. Nem távoztunk elégedetten, nem tervezünk visszajönni, és senkinek nem ajánlanánk.