Vélemények a következő cégről: Tamás Tanya Panzió & Rendezvényközpont

Vélemény

, 3 évvel ezelőtt

Festői környezet...a tulajdonos mindent megtesz, hogy a vendég jól érezze magát .Mindig jelen van, felügyel, szervez, tervez, irányít. Az alkalmazottak figyelik minden rezdülését, s azonnal intézkednek .Kedvesek, rugalmasak szolgálatkészek. Mindenkinek ajánlom!!!!!!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

, 6 évvel ezelőtt

Egyáltalán nem megbízható hely. Az előre egyeztetett dolgokat nem tartják be (pl. a férőhelyek számára, étkezési igényekre, esetleg árra nézve sem), a helyet kevésszer, igénytelen módon takarítják, a faházakban az ágynemű régi, szakadt, koszos. Meleg víz nincs, a szállást bogarak lepik, a személyzet barátságtalan, figyelmetlen. A táj egyébként nagyon szép, kis odafigyeléssel és egy jó adag profizmussal remek is lehetne. Nem távoztunk elégedetten, nem tervezünk visszajönni, és senkinek nem ajánlanánk.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

tamástanya

, 15 évvel ezelőtt

a hely nagyon jol néz ki de nem azt adják amit igérnek átverés
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

ÉRTÉKELHETETLEN

, 15 évvel ezelőtt

Embertelen bánásmód,kritikán aluli vendéglátás.ÓVAKODJON MINDENKI TŐLÜK!!!!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

udvariatlan vendéglátás

, 15 évvel ezelőtt

MESSZIRŐL ÉRDEMES ELKERÜLNI!! Szörnyű körülmények, mindez drágán.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Tamás Tanya

, 16 évvel ezelőtt

Minden rendezvény megrendezésére tökéletes választás! Kedves kiszolgálás, finom ízek, igazi kikapcsolódás!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

tamás tanya

, 19 évvel ezelőtt

Többször is volt alkalmam náluk járni esküvőn és az akkori munkahelyem is ott tartotta az évzáró ünnepséget. Nagyon finom ételeik vannak és nagyon szép a környezet, a kiszolgálás elsőrangú.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) Tamás Tanya Panzió & Rendezvényközpont szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!