Vélemények a következő cégről: Tappancs Állatvédő Alapítvány

Vélemény

, 15 május 2025

Volt szerencsém személyesen is megtapasztalni a Tappancs tanya légkörét. Ha már menhelyen kell élnie egy kutyusnak vagy cicának, tiszta szívvel mondhatom, a lehető legjobb helyen vannak. A gondozók csodálatos empátiája, gondoskodása, állatszeretete nem mindennapi. Komoly erőfeszítéseket tesznek, hogy a lehetőségekhez képest a legkomfortosabban éljenek az állatok. Külön tréner foglalkozik a nehezebben alkalmazkodó kutyusokkal, ámulatba ejt a türelme és kedvessége. Oldalakat tudnék írni arról, hogy mennyire csodálatos emberek dolgoznak ott és milyen klassz emberek mennek önkénteskedni, amikor csak van rá lehetőségük. Kérlek támogassátok őket anyagilag is, hiszen a rengeteg kutyusnak és cicának ennie kell és orvosra is nagy szükségük van. Köszönöm a nevükben is!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Tappancs Állatvédő Alapítvány

, 16 évvel ezelőtt

Nekem is maximálisan jó véleményem van a Tappancsos állatvédőkről. Támogatom őket, ahogy csak tudom (1%, 1741 adományvonal, némi pénzadomány). A kutyám is onnan származik, és nagyon örülök, hogy megmentették nekem.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

TaPPanCS

, 17 évvel ezelőtt

Minden tiszteletem az övék!! Vannak még rendes , önzetlen emberek, akik segítenek az állatokon! Ők is úgyanúgy éreznek , vágynak a szeretetre , pont mint mi emberek! Még több ilyen alapítványra lenne szükség és igény!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Tappancs Állatvédő Alapítvány

, 17 évvel ezelőtt

Rettenetesen tisztelem az erőfeszítésüket, melyet a kóbor állatok megmentésére tesznek. Sajnos, a mai világban a kisállatokat megveszik az emberek a gyerekeiknek, nem gondolják, hogy az állat megnő, foglalkozni kell vele, inkább kidobják az utcára. Az alapítvány ezekkel a megunt állatokkal foglalkozik, minden tiszteletem az övék.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Tappancs

, 17 évvel ezelőtt

Én is csak jót tudok mondani a Tappancsról. 2005-ben fogadtunk örökbe egy kutyát. Imádjuk, és köszönjük, hogy megmentették nekünk :) Azóta is támogatjuk a Tappancsot, mert nagyon jól bánnak a kutyákkal!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Tappancs állatmenhely

, 19 évvel ezelőtt

Az alapítvány minden tiszteletemet kivívta már évek óta. Időnként rendeznek élelem gyűjtést, ahová szívesen adományozok.Sok kóbor állat otthona a Tappancs alapítvány.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

TAppancs

, 19 évvel ezelőtt

Mindenképp elismerésre méltó, hogy sok felelőtlen ebtartó által utcára dobott kutyáknak próbál segíteni. Amikor elszöktek a kutyáink, ott is kerestem, és nagyon segítőkészek voltak. Sajnos a csavargó kutyusok nem lettek meg. Valószínűleg befogták őket, mivel nagyon szép kutyák voltak.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) Tappancs Állatvédő Alapítvány szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!