Vélemények a következő cégről: Tarsago Kft.

Vélemény

nyereményjáték

, 13 évvel ezelőtt

Nem értem, hogy miért van az, hogy úgy akarják a bevételt töbsszörösíteni, hogy nyereményjátékot írnak ki, de persze akkor vehet csak részt az ember, hogyha kifizet valamilyen könyvet, ami eddig 10e HUF volt, de most megkaphatom 3800+ 1790 szállítási díjért. Mivel nem utánvét volt, így a feladási díj maximum 1100Ft, ennél többet nem vagyok hajlandó kifizetni ezért... Szánalmas, hogy még a postán is keresni akarnak. Aztán meg küldözgetik a Creditfortes üzeneteket az 5-600Ft-ért, ami jogtalan, mert a könyv árát befizettem teljes összegként...
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

2015. februárban k, 5 megrendelést-nyerési lehetőséggel- kértek a 29.sorsolás nyerrési lehetőség címen. EZ 2014 -ben MÁR MEGTÖRTÉNT !!!.A FELADOTT NYOMTATVÁNYOKON NINCY JELÖLVE DÁTUM !!!!!


előfizetés

, 14 évvel ezelőtt

Sajnos a múlt hónapban minden rendelést lemondtam. Nem tudom ki hibájából, de rendszertelenül kaptam a magazinokat. Kelemetlen a folyamatos reklamálás. Hogy lehet ki küdzöbőlni az ilyet? Részemről megtettem amit lehetett. Remélem a rendelések eljutnak hozzám. Üdv. csillag-ok
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

kérdés

, 15 évvel ezelőtt

már több honapja monják hogy nyerek de semmit nem nyertem ki váncsi lenék hogy milyen cég ez mert nem hiszem el hogy nyerni fogok mindig széditik az embert már unom
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Nyeremény

, 15 évvel ezelőtt

Már unom,hogy 10 éve folyamatosan jönnek a levelek,hogy nyertem.Nem hiszem el az egészet!Somogy megyében én vagyok az egyetlen lehetséges nyertes.A szomszéd utcában csak 3 ismerősöm kapta ugyan ezt meg.A póstás is elmondja.Nem kérek többet!!!Hagyjanak ezzel békén kérem!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

könyvtartozás

, 15 évvel ezelőtt

Kifizettem a megrendelt könyvet, igaz 2 hónappal később, éelüldtem a bankszámlakivonatomat is, hogy lássák, kivan fizetve. Ez volt 2009 febrúárban. 2009 nyarán A Creditfortéval felszólítattak, hogy fizessem be a tartozásomat, nekik is eküldtem az igazoló emilt. 2010 csend. Most 2011-ben újra kérik a 2009-ben kifizetett könyv árát. Hát ez az a színvonalas kiadó. Nem elég, hogy átvágják a jónépet, még dúplán szedik be az árakat. Igaz akkor nem tudnának olyan óriási nyereményeket ajánlani.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

EZ NEM VOLT SZÉP.NEM KELL RÁGALMAZNI..


nyeremény

, 15 évvel ezelőtt

szép szép de egy kicsit kétkedve fogaadtam a levelet .semmiért nem adtak még soha semmit
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

KEDVES ANYÓSOM AKI 68 ÉVES . ABBAN A REMÉNYBEN HOGY NYER ÉS CSALÁDJÁN SEGITHET VÁSÁROLT ÖNÖKTŐL. ÉS NEM IS AZON AZ ÁRON AMI FEL VOLT TÜNTETVE. SŐT A RÖMI KÁRTYÁS TRÜKK TISZTA NEVETSÉGES.KÉREM TÖBBET NE íRJANAK ÉS SEMMILYEN FELKÉRÉST NE KÜLDJENEK A JÖVŐBEN.


LEHETETLEN

, 15 évvel ezelőtt

ÉDESANYÁM A KIADÓ LÉTEZÉSE ÓTA MINDEN EGYES JÁTÉKUKBAN RÉSZT VETT,TÖBB SZÁZEZER FORINTÉRT RENDELT SZÁMTALAN AJÁNDÉKNAK TITULÁLT DOLGOT,DE SOHA EGYETLEN FORINTOT SEM NYERT. TISZTELETTEL:ELSŐ SZÜLÖTT FIA 6821.SZÉKKUTAS ADY ENDRE U.11.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

HÁT IGEN MOST MÁR EZ IS KÉSZ ÁTV...S SHO--


álomutazás

, 17 évvel ezelőtt

Sajnálom hogy rendszeresen olyan emailcímeket adnak meg amik nem elérhetők.Egy régi vásárlójuk
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Megrendelés lemondása

, 18 évvel ezelőtt

Sajnos nekem a megrendeléseim lemondása nem megy zökkenőmentesen, már kb.2 hónapja próbálkozom.Sajnálom, hogy ezzel tönkreteszik a hitelességüket és azt is, hogy barátaimnak ajánljam, vagy a jövőbem ismét megrendelő legyek. Igazán kár. Üdvözlettel: Simonné
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Readers Digest

, 19 évvel ezelőtt

Régebben megrendeltük az újságjait,ám pár év múlva lemondtuk.Még a mai napig kapok tőlük ilyen-olyan levelet,hogy de rendeljek és kaparjak,mert nyertem.Nem tetszik ez a becsapás és hogy ennyire lealacsonyították a magazin színvonalát ezzel.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Értékelés

, 19 évvel ezelőtt

Van pár könyvem a kiadótól amelyek nagyon hasznosak. Nem olcsók a kiadványik, de annál színvonalasabbak. Nekem is van előfizetésem a cégnél. Korrektek, mert amikor előfordult, hogy nem kaptam újságot, a lehető legrövidebb idő alatt pótolták.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Könyv

, 19 évvel ezelőtt

Imádom olvasni a kiadó könyveit, sok érdekes dolgot tudok meg belőlük.Apukám rendszeresen kapja a szórólapokat, nagyon sok könyvünk van, a legtibbet nyerte.Az egész családom szereti a Raider's kiadót.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Miért is ?

, 19 évvel ezelőtt

Rengeteg jó könyvet árulnak, bár egyet sem rendelterm tőlük. A rengeteg akció meg nyeremény nekem kicsit gyanus. Azokat a nyereményjátékokat meg kifejezetten utálom, ahol köznik az emberrel hogy nyert, de még ezt meg azt azért vedd meg, hogy jogosult legyél rá.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

könyv

, 19 évvel ezelőtt

Van tőlük pár könyvünk, a válogatásaikat nagyon szerettem,csak manapság már kissé drágák.De van egy a olyan föld kialakulását bemutató könyvem tőlök, amit ugye máshol nem lehet kapni.Nagyon jó minőségű,csak sajnos ritkán engedhetem meg magamnak.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Könyv

, 19 évvel ezelőtt

régen nagyon sokszor láttam a könyveiket de most hogy megláttam megint itt eszembe jutott hogy már nem találkozok vele! ez tényleg így van vagy csak én nem futottam velük össze mostanába? régen anyum és a mama is megrendelte a könyveiket meg minden de már szó sincs ilyenről! de miért?
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Reader's Digest

, 19 évvel ezelőtt

Kiadványaik rendkívül igényesek, de sokszor irreálisan drágák. A Válogatás című kiadványuk jár nekem, amivel meg vagyok elégedve mind tartalomban, mind árban!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) Tarsago Kft. szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!