Nemrég jártam a családommal a gyógyszállodában, ahol egy felejthetetlen hétvégét töltöttünk el. A személyzet nagyon készséges volt, minden kivánságunkat igyekezet teljesíteni. Egyik délután esett az eső ezért nem lett volna jó kint a szabadban fürdeni a gyógyvízben. Igy masszázs után megengedték, hogy bent a fedett gyógymedendében lehessünk, ahol a vízi tornát és egyéb kezeléseket szokták végezni.Ez végtelenül jól esett.
A szobában a padlószőnyeg nagyon koszos, foltos volt, de nekünk legalább volt hűtőnk, nem úgy, mint más szobákban. A hétvégén tisztították csak a medencéket. Hétközben minden este trágya szag volt. Pozitív: nagyon jó a szakácsuk!
Imádom ezt a helyet,ez az első ahová visszatértünk és összel megyünk megint.Minden egy helyen tökéletes pihenőhely,csend nyugalom,wellnes+Király étterem.
Ez egy tökéletes hely egy hete jöttem onnan haza és nyáron vissza is térek.Csak így tovább,hajrá GARA!!Minden egy helyen ami csak kell egy nyugondt pihenéshez.Víz wellnes,szoli,szauna,stb.Na és a királyi konyha!Már most indulnék.
Ez az első hely ahová visszatértünk.Egy hete voltunk ott,de már most mennék vissza.Az étteremben a kiszolgálás kiváló volt az ételek pedig fennségesek,a tálalás fntáziadús.Mindenkinek melegen ajánlom.Ui:még visszatérünk!!!!!
2004ben itt tartottunk nővérem esküvői vacsoráját. Nagyon jól sikerült. A helyi strand pont mellette van, de saját medencéje is van. Nagyon jó kikapcsolódni, wellneselni vagyóknak.