VÉRTES CENTER
Lilla01 , 17 évvel ezelőtt
Gyakran vásárolunk itt, megnyitása után hamar a város meghatározó bevásárlóhelye lett. Sajnos sok üzlet zárt be azóta, néhányat nagyon sajnálok, de láthatóan tényleg nem bonyolítottak nagy forgalmat. Belső kialakítása nekem nem annyira tetszik, ebből a szempontból a másik pláza sokkal jobban sikerült. A ruhaboltok mellett a Libri könyvesbolt a kedvencem, mert korábban nem volt a városban. Az első és egyetlen multiplex mozi is itt kapott helyet, Palace Cinemax, ami szerintem igazán színvonalas, modern, és kényelmes moziélményt nyújt. Viszont sajnos nem minden premierfilmet hoznak le, vagy csak késve. A üzletekben a biztonsági őrökkel régebben akadt egy-két problémám, pl. arra kértek az egyik üzletben, hogy hagyjuk kint a földön a táskánkat, de aztán szerencsére változtattak a rendszeren. Egy másik kedvencem a kis parfümös üzlet, ahol kimérten lehet kapni különböző márkás illatokat, kedvező áron, csodaszép üvegekkel. Általánosságban nem olyan magasak az árak, ügyeltek arra, hogy nem a fővárosban élő emberek pénztárcájához kell igazodni egy vidéki pláza esetében.
A vértes center tatabánya legjobb plázája