Vélemények a következő cégről: Viasat Hungary Zrt.

Vélemény

vélemény

, 14 évvel ezelőtt

Számomra ez a csatorna a legtökéletesebb. Bármikor ide kapcsolok érdekes, szórakoztató filmeket látok. Picit hiányolom, hogy valamiféle híradó, vagy csak hírek nincsenek. Gondolok én az esti főműsoridőre lehet ez csak öt perces is de jó volna. A viasat 6-ról viszont nem tudok jót mondani, talán azért mert amilyen filmek ott mennek nekem nem tetszenek.../de csak ezek nem/.További jó munkát és jó egészséget minden ITT dolgozónak. Szép napot!!!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

géza

, 15 évvel ezelőtt

Elfogadhatatlanul, semmibe vevő egy jónak induló, de a béka s..... alá süllyedő cég lett ez a viasat 6!!!!!! Idáig bármilyen műsort kezdtem el nézni max az 1.évad után ujra kezdték, vagy még azelött abba hagyták!! csak 2 pl:Eureka (Minek kezdték ujra?????Ha nincs pénz ne is kezdjék el!!) A másik a fireflight (Szentjánosbogár). És u.....ó, hogy még a telefont se képesek felvenni. Kiváncsi vagyok, hogy most megint ujra kezdik Eurekat, vagy leveszik a műsoról ha megint vége az 1.évadnak!!!!????
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

...

, 16 évvel ezelőtt

Én is nagyon gyakran nézek Viasatot,és szerintem is nagyon jó a csatorna.Dina megjegyzéséhez annyit azért hozzáfűznék,hogy szerintem az utóbbi időben nagyon sokat fejlődött a csatorna a reklámok tekintetében.Ez előtt kb. egy évvel valóban nagyon hosszúra sikeredtek a reklámblokkok,de manapság szerintem ebből a szempontból is magasan lekörözi a Viasat a többi csatornát.Szerintem,ha megnézünk egy TV2-t,RTL-t vagy bármely más kisebb vagy nagyobb csatornát,akkor láthatjuk,hogy lényegesen hosszabbak a megszakítások,mint itt.Persze,viszonylag gyakran vannak reklámok,de ennek megvan a maga oka.És az,hogy pont a legizgalmasabb résznél szakítják meg a műsort ez puszta véletlen.:) Persze ezzel senkit sem akartam sértegetni,nem beszólogatni akartam,puszta észrevételnek szántam a dolgot.:)
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

viasat3

, 17 évvel ezelőtt

Régóta kedvelem ezt a Tv csatornát. A filmekből a Helyszínelőket szeretem leginkább. A Miami és a New York-i helyszínelők is kedvencek. Itt biztosan megtalálom valamelyik részt, amit esténként nézhetek. Kezdetben zavartak a filmben azok a jelenetek, ahol elképzelik, hogy mi történhetett, illetve amikor a nyomozás részleteit mutatják be, de ma már kedvelem ezeket is, sőt az utóbbi részletek a nagy kedvencek a sorozatból.Olyannyira szeretem a sorozatot, hogy sokszor akkor is megnézem, ha már láttam az adott részt, s emlékszem a végkifejletre. Tetszik a dinamikus, lendületes képek sora, s annyira megszoktam, hogy sok más akciófilmet unalmasnak találok, mert nem történik olyan gyors ütemben a bonyodalom. Szeretem a főzéssel kapcsolatos műsorokat is, most a Mesterszakácsot követem figyelemmel.Jó dolognak tartom, hogy van ismétlés, mert ha valami miatt lemaradok egy-egy részről, akkor más időpontban bepótolhatom. A reklámokat itt sem szeretem, s különösen idegesít a mostanában elterjedt reklám -amit sajna a Viasat is átvett- ami sms küldésre buzdít, mert akkor bizonyos "fontos" dolgokat megtudsz. Kicsit negatív számomra az is, hogy egy-egy sorozatot úgy hagynak abba, hogy előtte nem figyelmeztetik a sorozat nézőit pl. Monk, a flúgos nyomozó.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Viasat

, 17 évvel ezelőtt

Alapjában véve nagyon jó csatorna, mely konkurenciát jelent a többi vezető csatorna számára. Én legfőképp a sorozatokat szeretem rajta. Például imádom a jóbarátokat, illetve a helyszínelők bármelyik változatát. Szinte minden este talál magának az ember valami kikapcsolódásra való filemet, sorozatot. Egyetlen negatívuma a csatornának, hogy nagyon gyakran és sajnos hosszú időre vannak reklámok. Persze a filmeket mindig a legizgalmasabb pillanatban szakítják félbe, és mire az ember már rávenné magát, hogy folytassa a filmet, már el is megy a kedve az egésztől. De mindezek ellenére szuper csatorna, amely folyamatosan fejlődik. Jobbnál jobb műsorokat tesz adásba.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

viasat

, 17 évvel ezelőtt

Nekem ez az egyik kedvenc TV csatornám. Sok sorozat megy rajta és a nagy részét nézem és szeretem, leginkább a Férjek gyöngye, Jóbarátok, Top Gear. Gyakran nézem, amikor leülök egy kicsit kikapcsolódni. Néha azért kicsit zavar az a sok reklám, amiben mindig ilyen SMS küldözgetős párkeresők meg letöltések mennek, de meg lehet szokni, általában ilyenkor lehalkítom a TV-t és csak a filmek miatt hangosítom, fel, mert nagyon idegesítő tud lenni a szöveg pl. "Mikor fogsz meghalni? Tudd meg most!"XD De ennek ellenére még mindig a kedvenc csatornám, mindenkinek ajánlom!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Viasat Hungary Zrt

, 17 évvel ezelőtt

Én kifejezetten szeretem ezt a csatornát. Szerintem a jelenlegi tv adók közül ez az egyik, amelyik rohamos tempóban fejlődik. A műsorbeosztás is nagyon jó. Nagyon sok napi sorozat látható, kezdve az akcióktól, a saját készíszétésű realitykig. Viszont a Hells Kitchen című realityjük nem igazán nyerte el a tetszésemet, mivel szerintem nem illik bele a csatorna kialakított képébe. Inkább vették volna át a Jamie Oliver féle sorozatok bármelyikét, vagy a Rivercottage meséit, vagy a Kapán innen, Kaszán túl című sorozat bármelyikét, mivel szerintem ezek jobban illenének ide, mint egy ilyen beképzelt, goromba alak műsora. Valamint rengeteg új filmet is adtak a régebbi klasszikusok mellett. Biztosan tudom állítani, hogy remek konkurenciája a nagyobb kereskedelmi adóknak.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Viasat

, 17 évvel ezelőtt

Egyik kedvenc csatornám a Viasat, főleg azért mert nagyon jó sorozatok mennek rajta. Lányom nagy kedvence a Jóbarátok sorozat. Úgy gondolom az ilyen sorozatokkal tudják megfogni a nézőket. A másik kedvencünk a Két férfi és egy kicsi. Ez is szuper amikor csak tehetem megnézzük ha nem akkor felvesszük. A Gordon Ramsay sorozat is remek. Ez egy főző sorozat mindenféle megmérettetésekben, sokat lehet belőle tanuli! És a legfontosabb hogy nincsenek 10 perces reklámhalmazok! Egyre több embert csalogatnak nap mint nap. Gratulálok nekik csak így tovább!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

tévé

, 17 évvel ezelőtt

Az egyetlen kereskedelmi tévécsatorna szinte, amit érdemes nézni. A legjobb sorozatok itt mennek, elsősorban az eredeti CSI: A helyszínelők. A spinoffok (Miami, New York) máshol is mennek, sőt több csatornán is, de az eredeti csak itt. Aztán itt megy a Kés/alatt, ami két plasztikai sebész életéről szól, többször nyert már Emmy díjat, csodálom, hogy más csatorna hogyhogy nem harapott még rá. Itt indult el nemrég a Szeretem a testem c. sorozat is Lakatos Márkkal, én azt is szeretem, jó nézni, ahogy visszadja egy önbizalomhiányos nőnek az életkedvét, és szuper tanácsokat ad neki öltözködés, smink, frizura terén, mint stylist, a végén egy teljesen más nő néz a tükörbe. A Viasaton mennek jó filmek is, és sokkal rövidebb a reklámidő, így nem kell akár 5 percet is végigunatkozni a reklémok, és ajánlók tömkelege alatt. Aztán a Viasat másik nagy erőssége Gordon Ramsay, ez nem is vitás, érthetetlen, hogy más csatornák miért nem kapták fel a műsorait. Nemrég futott le a Hell's kitchen (A Pokol konyhája), most a KItchen nightmares fut, és pénteken este a Főzz élőben Gordon Ramsay-vel. A világ egyik legjobb, 3 Mischelin csillagos séfje, akinek ráadásul abszolút jó a humora, a stílusa is. Élvezet nézni, ahogy főz. A Viasaton megy Gianniék hasonló magyarra szabott músora is, az is élvezetes. Szintén erős sorozat a Las Vegas, ami késő este kezdődik, nagyon jó, szórakoztató sorozat ez is. Aki halálosan unja a Barátök közt c. sorozatot, a Vacsoracsatát, Benkóő Dániel feleségkeresését, a nyolcvanhatodik igénytelen akciófilmet, annak mindenképpen a Viasatot ajánlom. Fiatalos, friss, lendületes csatorn, szuper, csak itt látható sorozatokkal.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

viasat3

, 19 évvel ezelőtt

Én szeretem, hogy sok jó sorozatot ad, azokat ismétli is. A nőknek szóló sorozat blokkok szerintem rendkívül jók és sok férfi számára is élvezhető, ha leül megnézni a humorral teli, bár inkább női főszereplővel rendelkező sorozatokat. Kedvenceim közé tartozik: Szívek szállodája, Helyszínelők minden verziója, Sex és NY.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Viasat3

, 19 évvel ezelőtt

Merész vállalkozás, és ízlés dolga, hogy sikeres-e, hogy régi, nosztalgikus sorozatokat dolgoznak fel, vesznek elő. Nekem szimpatikus. A hétköznap délelőtti ismétléseket is szeretem, a hétvégi kínálatuk viszont elég gyér.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Viasat3

, 19 évvel ezelőtt

Nállunk az egész család nagyon szereti a viasatot,mindig mindenki talál olyan műsort ami neki tetszik.Én személyszerint a Csi-t és az Emberi történeteket szeretem a legjobban.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Viasat3

, 19 évvel ezelőtt

Fájó szívvel adom ezt a 2 csillagot is. Nagyon nem szeretem ezt a csatornát, mert nincs benne semmi egyedi. A műsor kínálatuk leginkább ismétlésekből van összeállítva, sorozatok közül is csak olyanokat vetítenek, amit azelőtt már láthattunk más egyéb TV csatornán is. A szüleim néha a természet filmek miatt kapcsolnak ide, de tényleg, talán az az egy értékelhető dolog van benne.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

vélemény

, 19 évvel ezelőtt

régen nagyon sokat néztem. rengeteg színvonalas sorozatot nyomnak, érdemes rákapcsolni. ;) ajánlom a CSI helyszínelőket, valamint a szex és new yorkot!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Viasat3

, 19 évvel ezelőtt

Amikor indult a csatorna 1000 %-ig meg voltam győződve róla, hogy nem sokáig marad a piacon. Szerencsére nem így történt. Ma már elképzelni sem tudom magam néhány sorozat figyelemmel kísérése nélkül. Pl.: krimirajongóként Helyszínelők, régebben a belga Poirot történetei, és a ezerszer is újra vicces Jóbarátok. Húzz bele V3!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Viasat3

, 19 évvel ezelőtt

Szereten nézni ezt az adod, főleg a sorozatokat, bár a hosszú reklámszünetek nem tetszenek. Filmek is türhetőek. A quize műsorok pedig viszik a pálmát.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Viasat

, 19 évvel ezelőtt

Amikor beindult a viasat3-om elég gagyinak hittem és azt hittem elsüjjed a többi közé :D de nem így lett! sőt lassan vetekszik az rtl-el és a tv2-vel! elég sokszor szoktam nézni főleg az esti műsorokat!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Viasat3

, 19 évvel ezelőtt

Én nagyon szeretem a viasat3-at, nagyon jó sorozatok mennek rajta, remek tv csatorna, nagyon jó filmekkel. Gondolom nem kell bemutatni a Sex és New york-ot:)
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

viasat3

, 19 évvel ezelőtt

én nagyon szeretem ez az adót, a halálbiztos diagnozit ha tehetem mindig nézem. este a hihetetlen történeteket ha tehetem mindig megnézem. de a kedvenc a helyszinelök, amit most uj részekkel sugázoznak.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Viasat3

, 19 évvel ezelőtt

Esték nem telhetnek el Viasat3 nélkül.Imádja családom a Helyszinelők című műsort, annak is az össszes részét.nagyon örülünk neki, hogy hiteles életképeket is megismerhetünk szombat esténként.Ezenkívűl a kandi kamerás műsorait is imádjuk.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Viasat3

, 19 évvel ezelőtt

A másik kedvenc tv csatornám. Még az sem idegesít, hogy egyes filmsorozatokat legalább 20x vetítették már. Szerintem sokkal színvonalasabb filmek mennek, mint más tv csatornákon.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Viasat3

, 19 évvel ezelőtt

Ezen a csatornán mennek a kedvenc sorozataim. Példáúl Miami helyszinelők, Los Angelesi helyszinelők, Szivek szállodája. Sajnos délelőtt és délután az ezerszer látott 10 éves sorozatok futnak, amiket már nagyon unok.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

viasat3

, 19 évvel ezelőtt

Az egyik legjobb tv-csatorna! Teljesen ki tudok kapcsolódni, ha őket nézem. Kedvencem az összes helyszinelő! Nem hiszem, hogy valaha is megunom őket! :)
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Viasat2

, 19 évvel ezelőtt

Van egy-két sorozat, amit nagy ritkán megnézek, néha előfordul pár jó film is. Néhány kifejezetten nézhetetlen műsor is fut rajta, de hát hol nem...
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Viasat3

, 19 évvel ezelőtt

Ez egyértelműen a kedvenc adóm. Detektív sorozatok rajongója vagyok, és ebből sok van ezen a csatornán. Halálbiztos diagnózis, Gyilkos sorok, igaz régóta műsoron van, de még is imádom. Nagyon jó volt mikor adták a Poirot, Sherlock Holmes, Maigret, Linda sorozatokat is. Remélem majd megint lesznek. Most a Benny Hill, a Rejtélyes igazságok és Colombo a favorit nálam.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Viasat3

, 19 évvel ezelőtt

Sziante csak ezt a csatornát nézzü. Nem sorolom fel a sorozatokat mert kiscit hosszú lenne, de szinte mindent megnézünk , amit adnak. A régi, és az új sorozatok, egyaránt izgalmasak, és más csatornán nem lehet látni őket.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Viasat 3

, 19 évvel ezelőtt

Régóta kedvencem a csatona, kedvelem a sorozatokat, kellemesen kikapcsolodok. CSI,NYCSI jóbarátok,Sex és Newyork csak pár cim.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Viasat 3

, 19 évvel ezelőtt

Nagyon jó csatorna, kedvencem a Helyszínelők, korábban pedig a Szex és New York. Utóbbit elkezdhetnék ismételni :)
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Viasat3

, 19 évvel ezelőtt

Nagyon jó csatorna,igazán szeretem!a sorozatok tényleg nagyon jók,mindig nézzük!az esti filmek is jól vannak válogatva,színvonalas a műsoruk!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Viasat3

, 19 évvel ezelőtt

Az egyik kedvenc csatornám. A sorozatmániások (CSI, SésNY) biztos jobban rajonganak érte, mint én. Jó sorozatok, jó filmek, de emellett becsúsznak kevésbé színvonalas műsorok is.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) Viasat Hungary Zrt. szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!