Vélemények a következő cégről: Viasat Hungary Zrt.
Vélemény
vélemény
cseszle , 14 évvel ezelőtt
Számomra ez a csatorna a legtökéletesebb. Bármikor ide kapcsolok érdekes, szórakoztató filmeket látok. Picit hiányolom, hogy valamiféle híradó, vagy csak hírek nincsenek. Gondolok én az esti főműsoridőre lehet ez csak öt perces is de jó volna. A viasat 6-ról viszont nem tudok jót mondani, talán azért mert amilyen filmek ott mennek nekem nem tetszenek.../de csak ezek nem/.További jó munkát és jó egészséget minden ITT dolgozónak. Szép napot!!!
géza
kis , 15 évvel ezelőtt
Elfogadhatatlanul, semmibe vevő egy jónak induló, de a béka s..... alá süllyedő cég lett ez a viasat 6!!!!!! Idáig bármilyen műsort kezdtem el nézni max az 1.évad után ujra kezdték, vagy még azelött abba hagyták!! csak 2 pl:Eureka (Minek kezdték ujra?????Ha nincs pénz ne is kezdjék el!!) A másik a fireflight (Szentjánosbogár). És u.....ó, hogy még a telefont se képesek felvenni. Kiváncsi vagyok, hogy most megint ujra kezdik Eurekat, vagy leveszik a műsoról ha megint vége az 1.évadnak!!!!????
...
Csak kis megjegyzés , 16 évvel ezelőtt
Én is nagyon gyakran nézek Viasatot,és szerintem is nagyon jó a csatorna.Dina megjegyzéséhez annyit azért hozzáfűznék,hogy szerintem az utóbbi időben nagyon sokat fejlődött a csatorna a reklámok tekintetében.Ez előtt kb. egy évvel valóban nagyon hosszúra sikeredtek a reklámblokkok,de manapság szerintem ebből a szempontból is magasan lekörözi a Viasat a többi csatornát.Szerintem,ha megnézünk egy TV2-t,RTL-t vagy bármely más kisebb vagy nagyobb csatornát,akkor láthatjuk,hogy lényegesen hosszabbak a megszakítások,mint itt.Persze,viszonylag gyakran vannak reklámok,de ennek megvan a maga oka.És az,hogy pont a legizgalmasabb résznél szakítják meg a műsort ez puszta véletlen.:)
Persze ezzel senkit sem akartam sértegetni,nem beszólogatni akartam,puszta észrevételnek szántam a dolgot.:)
Régóta kedvelem ezt a Tv csatornát. A filmekből a Helyszínelőket szeretem leginkább. A Miami és a New York-i helyszínelők is kedvencek. Itt biztosan megtalálom valamelyik részt, amit esténként nézhetek. Kezdetben zavartak a filmben azok a jelenetek, ahol elképzelik, hogy mi történhetett, illetve amikor a nyomozás részleteit mutatják be, de ma már kedvelem ezeket is, sőt az utóbbi részletek a nagy kedvencek a sorozatból.Olyannyira szeretem a sorozatot, hogy sokszor akkor is megnézem, ha már láttam az adott részt, s emlékszem a végkifejletre. Tetszik a dinamikus, lendületes képek sora, s annyira megszoktam, hogy sok más akciófilmet unalmasnak találok, mert nem történik olyan gyors ütemben a bonyodalom.
Szeretem a főzéssel kapcsolatos műsorokat is, most a Mesterszakácsot követem figyelemmel.Jó dolognak tartom, hogy van ismétlés, mert ha valami miatt lemaradok egy-egy részről, akkor más időpontban bepótolhatom.
A reklámokat itt sem szeretem, s különösen idegesít a mostanában elterjedt reklám -amit sajna a Viasat is átvett- ami sms küldésre buzdít, mert akkor bizonyos "fontos" dolgokat megtudsz.
Kicsit negatív számomra az is, hogy egy-egy sorozatot úgy hagynak abba, hogy előtte nem figyelmeztetik a sorozat nézőit pl. Monk, a flúgos nyomozó.
Alapjában véve nagyon jó csatorna, mely konkurenciát jelent a többi vezető csatorna számára. Én legfőképp a sorozatokat szeretem rajta. Például imádom a jóbarátokat, illetve a helyszínelők bármelyik változatát. Szinte minden este talál magának az ember valami kikapcsolódásra való filemet, sorozatot. Egyetlen negatívuma a csatornának, hogy nagyon gyakran és sajnos hosszú időre vannak reklámok. Persze a filmeket mindig a legizgalmasabb pillanatban szakítják félbe, és mire az ember már rávenné magát, hogy folytassa a filmet, már el is megy a kedve az egésztől. De mindezek ellenére szuper csatorna, amely folyamatosan fejlődik. Jobbnál jobb műsorokat tesz adásba.
Nekem ez az egyik kedvenc TV csatornám. Sok sorozat megy rajta és a nagy részét nézem és szeretem, leginkább a Férjek gyöngye, Jóbarátok, Top Gear. Gyakran nézem, amikor leülök egy kicsit kikapcsolódni. Néha azért kicsit zavar az a sok reklám, amiben mindig ilyen SMS küldözgetős párkeresők meg letöltések mennek, de meg lehet szokni, általában ilyenkor lehalkítom a TV-t és csak a filmek miatt hangosítom, fel, mert nagyon idegesítő tud lenni a szöveg pl. "Mikor fogsz meghalni? Tudd meg most!"XD De ennek ellenére még mindig a kedvenc csatornám, mindenkinek ajánlom!
Én kifejezetten szeretem ezt a csatornát. Szerintem a jelenlegi tv adók közül ez az egyik, amelyik rohamos tempóban fejlődik. A műsorbeosztás is nagyon jó. Nagyon sok napi sorozat látható, kezdve az akcióktól, a saját készíszétésű realitykig. Viszont a Hells Kitchen című realityjük nem igazán nyerte el a tetszésemet, mivel szerintem nem illik bele a csatorna kialakított képébe. Inkább vették volna át a Jamie Oliver féle sorozatok bármelyikét, vagy a Rivercottage meséit, vagy a Kapán innen, Kaszán túl című sorozat bármelyikét, mivel szerintem ezek jobban illenének ide, mint egy ilyen beképzelt, goromba alak műsora. Valamint rengeteg új filmet is adtak a régebbi klasszikusok mellett. Biztosan tudom állítani, hogy remek konkurenciája a nagyobb kereskedelmi adóknak.
Egyik kedvenc csatornám a Viasat, főleg azért mert nagyon jó sorozatok mennek rajta. Lányom nagy kedvence a Jóbarátok sorozat. Úgy gondolom az ilyen sorozatokkal tudják megfogni a nézőket. A másik kedvencünk a Két férfi és egy kicsi. Ez is szuper amikor csak tehetem megnézzük ha nem akkor felvesszük. A Gordon Ramsay sorozat is remek. Ez egy főző sorozat mindenféle megmérettetésekben, sokat lehet belőle tanuli! És a legfontosabb hogy nincsenek 10 perces reklámhalmazok! Egyre több embert csalogatnak nap mint nap. Gratulálok nekik csak így tovább!
Az egyetlen kereskedelmi tévécsatorna szinte, amit érdemes nézni. A legjobb sorozatok itt mennek, elsősorban az eredeti CSI: A helyszínelők. A spinoffok (Miami, New York) máshol is mennek, sőt több csatornán is, de az eredeti csak itt. Aztán itt megy a Kés/alatt, ami két plasztikai sebész életéről szól, többször nyert már Emmy díjat, csodálom, hogy más csatorna hogyhogy nem harapott még rá. Itt indult el nemrég a Szeretem a testem c. sorozat is Lakatos Márkkal, én azt is szeretem, jó nézni, ahogy visszadja egy önbizalomhiányos nőnek az életkedvét, és szuper tanácsokat ad neki öltözködés, smink, frizura terén, mint stylist, a végén egy teljesen más nő néz a tükörbe. A Viasaton mennek jó filmek is, és sokkal rövidebb a reklámidő, így nem kell akár 5 percet is végigunatkozni a reklémok, és ajánlók tömkelege alatt. Aztán a Viasat másik nagy erőssége Gordon Ramsay, ez nem is vitás, érthetetlen, hogy más csatornák miért nem kapták fel a műsorait. Nemrég futott le a Hell's kitchen (A Pokol konyhája), most a KItchen nightmares fut, és pénteken este a Főzz élőben Gordon Ramsay-vel. A világ egyik legjobb, 3 Mischelin csillagos séfje, akinek ráadásul abszolút jó a humora, a stílusa is. Élvezet nézni, ahogy főz. A Viasaton megy Gianniék hasonló magyarra szabott músora is, az is élvezetes. Szintén erős sorozat a Las Vegas, ami késő este kezdődik, nagyon jó, szórakoztató sorozat ez is. Aki halálosan unja a Barátök közt c. sorozatot, a Vacsoracsatát, Benkóő Dániel feleségkeresését, a nyolcvanhatodik igénytelen akciófilmet, annak mindenképpen a Viasatot ajánlom. Fiatalos, friss, lendületes csatorn, szuper, csak itt látható sorozatokkal.
Én szeretem, hogy sok jó sorozatot ad, azokat ismétli is. A nőknek szóló sorozat blokkok szerintem rendkívül jók és sok férfi számára is élvezhető, ha leül megnézni a humorral teli, bár inkább női főszereplővel rendelkező sorozatokat. Kedvenceim közé tartozik: Szívek szállodája, Helyszínelők minden verziója, Sex és NY.
Merész vállalkozás, és ízlés dolga, hogy sikeres-e, hogy régi, nosztalgikus sorozatokat dolgoznak fel, vesznek elő. Nekem szimpatikus. A hétköznap délelőtti ismétléseket is szeretem, a hétvégi kínálatuk viszont elég gyér.
Nállunk az egész család nagyon szereti a viasatot,mindig mindenki talál olyan műsort ami neki tetszik.Én személyszerint a Csi-t és az Emberi történeteket szeretem a legjobban.
Fájó szívvel adom ezt a 2 csillagot is. Nagyon nem szeretem ezt a csatornát, mert nincs benne semmi egyedi. A műsor kínálatuk leginkább ismétlésekből van összeállítva, sorozatok közül is csak olyanokat vetítenek, amit azelőtt már láthattunk más egyéb TV csatornán is. A szüleim néha a természet filmek miatt kapcsolnak ide, de tényleg, talán az az egy értékelhető dolog van benne.
régen nagyon sokat néztem. rengeteg színvonalas sorozatot nyomnak, érdemes rákapcsolni. ;) ajánlom a CSI helyszínelőket, valamint a szex és new yorkot!
Amikor indult a csatorna 1000 %-ig meg voltam győződve róla, hogy nem sokáig marad a piacon. Szerencsére nem így történt. Ma már elképzelni sem tudom magam néhány sorozat figyelemmel kísérése nélkül. Pl.: krimirajongóként Helyszínelők, régebben a belga Poirot történetei, és a ezerszer is újra vicces Jóbarátok. Húzz bele V3!
Szereten nézni ezt az adod, főleg a sorozatokat, bár a hosszú reklámszünetek nem tetszenek. Filmek is türhetőek. A quize műsorok pedig viszik a pálmát.
Amikor beindult a viasat3-om elég gagyinak hittem és azt hittem elsüjjed a többi közé :D de nem így lett! sőt lassan vetekszik az rtl-el és a tv2-vel! elég sokszor szoktam nézni főleg az esti műsorokat!
Én nagyon szeretem a viasat3-at, nagyon jó sorozatok mennek rajta, remek tv csatorna, nagyon jó filmekkel. Gondolom nem kell bemutatni a Sex és New york-ot:)
én nagyon szeretem ez az adót, a halálbiztos diagnozit ha tehetem mindig nézem. este a hihetetlen történeteket ha tehetem mindig megnézem. de a kedvenc a helyszinelök, amit most uj részekkel sugázoznak.
Esték nem telhetnek el Viasat3 nélkül.Imádja családom a Helyszinelők című műsort, annak is az össszes részét.nagyon örülünk neki, hogy hiteles életképeket is megismerhetünk szombat esténként.Ezenkívűl a kandi kamerás műsorait is imádjuk.
A másik kedvenc tv csatornám. Még az sem idegesít, hogy egyes filmsorozatokat legalább 20x vetítették már. Szerintem sokkal színvonalasabb filmek mennek, mint más tv csatornákon.
Ezen a csatornán mennek a kedvenc sorozataim. Példáúl Miami helyszinelők, Los Angelesi helyszinelők, Szivek szállodája. Sajnos délelőtt és délután az ezerszer látott 10 éves sorozatok futnak, amiket már nagyon unok.
Az egyik legjobb tv-csatorna! Teljesen ki tudok kapcsolódni, ha őket nézem. Kedvencem az összes helyszinelő! Nem hiszem, hogy valaha is megunom őket! :)
Van egy-két sorozat, amit nagy ritkán megnézek, néha előfordul pár jó film is. Néhány kifejezetten nézhetetlen műsor is fut rajta, de hát hol nem...
Ez egyértelműen a kedvenc adóm. Detektív sorozatok rajongója vagyok, és ebből sok van ezen a csatornán. Halálbiztos diagnózis, Gyilkos sorok, igaz régóta műsoron van, de még is imádom. Nagyon jó volt mikor adták a Poirot, Sherlock Holmes, Maigret, Linda sorozatokat is. Remélem majd megint lesznek. Most a Benny Hill, a Rejtélyes igazságok és Colombo a favorit nálam.
Sziante csak ezt a csatornát nézzü. Nem sorolom fel a sorozatokat mert kiscit hosszú lenne, de szinte mindent megnézünk , amit adnak. A régi, és az új sorozatok, egyaránt izgalmasak, és más csatornán nem lehet látni őket.
Régóta kedvencem a csatona, kedvelem a sorozatokat, kellemesen kikapcsolodok. CSI,NYCSI jóbarátok,Sex és Newyork csak pár cim.
Nagyon jó csatorna, kedvencem a Helyszínelők, korábban pedig a Szex és New York. Utóbbit elkezdhetnék ismételni :)
Nagyon jó csatorna,igazán szeretem!a sorozatok tényleg nagyon jók,mindig nézzük!az esti filmek is jól vannak válogatva,színvonalas a műsoruk!
Az egyik kedvenc csatornám. A sorozatmániások (CSI, SésNY) biztos jobban rajonganak érte, mint én. Jó sorozatok, jó filmek, de emellett becsúsznak kevésbé színvonalas műsorok is.
Írjon véleményt a(z) Viasat Hungary Zrt. szolgáltatásairól!
Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!