Vélemények a következő cégről: Vitalport Egészségcentrum

Vélemény

, 7 évvel ezelőtt

Próbáltam a mofetta kezelést. Sokat segített! Sokkal ritkábban húzza a görcs a lábam, és hosszabban tudok gyalogolni megállás nélkül. Nem kellett messze utaznom a kezelésekért. Tisztaság, kedvesség, figyelmesség. Csak ajánlani tudom.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 7 évvel ezelőtt

Sokat segített a vezetett diéta és a kezelések, mikor az ekcéma mind két kezemen elszabadult. Nem csupán a stressz volt az oka a duzzanatoknak és csúnya foltoknak, ezt segítettek megérteni és kezelni. Számomra ez jó tapasztalat volt, mert elmúlt és csak ritkán tér vissza a tünet, de akkor már tudom, hogy mi a teendő.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 7 évvel ezelőtt

Megbizható gyors vizsgálat .Kedves személyzet.Bizalommal ajànlom mindenkinek kicsinek és nagynak egyaránt.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 7 évvel ezelőtt

Remek csapat! Nagyon szépen köszönöm.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 7 évvel ezelőtt

Remek csapat! Nagyon köszönöm.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 7 évvel ezelőtt

Mi nagyon elégedettek vagyunk! Habár voltunk több orvosi vizsgálaton, de ott nem tudták megmomdani, hogy mi okozza a tüneteket. Itt mindent átbeszéltünk, és dietás tanácsadást is kaptunk, az allergia vizsgálat alapján. Pár hét alatt rendeződtek is a tünetek! Végre ténylegesen kaptunk segítséget! Köszönjük! 2 allergiás kisgyermek anyukája!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 7 évvel ezelőtt

Nagyon gyorsan kaptam időpontot allergia tesztre. Kedvesek. Segítőkészek a munkatársak. Itt egyértelműen kimutatták,hogy mire vagyok allergiás. Míg a prick teszt nem mutatta ki, pedig a tüneteim megvoltak. Ajánlom mindenkinek.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 7 évvel ezelőtt

Másfél hete voltam náluk allergia vizsgálaton.kamu az egész!!!!.... és valószínűleg nem fogom annyiban hagyni hogy elvették a pénzemet a fals vizsgálatokra 😬😤15ezer Ft volt a vizsgálat és 17ezer a foreveres termék amiket ajánlották.termeszetesen az ember mindent megtesz hogy jól legyen..... szóval oda mentem hogy kiütéses a bőröm és viszket.megallapitottak hogy tejfeherje tojás sárgája fehérje dió szója stb.erzekeny vagyok.egy világ dőlt össze bennem.😢 elkezdtem úgy táplálkozni ahogyan kell ilyenkor.sirtam hogy nem tudok semmit szinte enni......a tünetek nem múltak...egyre több lett a kiütés és sírva vakaroztam!!!!.... tovább mentem orvoshoz......nincs étel allergiam!!!!!!!!!!!!vegyszer irritaciom van és bogár csipesem!!!!!😬....betegnek tituláltak .....amit nem fogok annyiban hagyni!!!!!!!!!!!!!!l!!!!!!!!!!!!!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Vizsgálat

, 13 évvel ezelőtt

Voltunk allergia vizsgálaton.Kedves volt a két hölgy.Mikor megcsinálták a vizsgálatot,megkérdezték mikorra adhat időpontot.Mondtam,ezt még átbeszéljük a férjemmel.Na és itt történt a fordulat.Innentől kezdve a két hölgy kirohant a szobából,és egyből nem kívánatos személyként kezeltek minket.Hozzánk nem szóltak utána,a papírt is csak úgy odadobták nekünk.Gratulálok ehhez a hozzáálláshoz.Gondolom ha azt felelem,írjon rögtön időpontot,nem szűnik meg a kedvességük.teljesen anyagiasnak tűntek ezzel a viselkedéssel,pedig kifizettük az állapot felmérést,pedig szívem szerint nem tettem volna a viselkedésük miatt.Megérdemeltünk volna normális bánásmódot a távozásunkig,de mivel nem mondtam rögtön,hogy persze,jövünk jövő héten,és persze fizetünk hónapokig,így senkik lettünk.Sajnos ezzel a hozzáállással elvették a kedvem a kezelésektől,egy életre.Nem szívesen járnék ilyen helyre,ahol azt tapasztaltam nem az a fontos,hogy gyógyítsanak,hanem az,hogy fizessek.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) Vitalport Egészségcentrum szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!