Vizsgálat
Édes-Bódi Anita , 13 évvel ezelőtt
Voltunk allergia vizsgálaton.Kedves volt a két hölgy.Mikor megcsinálták a vizsgálatot,megkérdezték mikorra adhat időpontot.Mondtam,ezt még átbeszéljük a férjemmel.Na és itt történt a fordulat.Innentől kezdve a két hölgy kirohant a szobából,és egyből nem kívánatos személyként kezeltek minket.Hozzánk nem szóltak utána,a papírt is csak úgy odadobták nekünk.Gratulálok ehhez a hozzáálláshoz.Gondolom ha azt felelem,írjon rögtön időpontot,nem szűnik meg a kedvességük.teljesen anyagiasnak tűntek ezzel a viselkedéssel,pedig kifizettük az állapot felmérést,pedig szívem szerint nem tettem volna a viselkedésük miatt.Megérdemeltünk volna normális bánásmódot a távozásunkig,de mivel nem mondtam rögtön,hogy persze,jövünk jövő héten,és persze fizetünk hónapokig,így senkik lettünk.Sajnos ezzel a hozzáállással elvették a kedvem a kezelésektől,egy életre.Nem szívesen járnék ilyen helyre,ahol azt tapasztaltam nem az a fontos,hogy gyógyítsanak,hanem az,hogy fizessek.