Vélemények a következő cégről: Wrigley Hungária Kft.

Vélemény

, 11 évvel ezelőtt

Üdvözletem! Biztosan emlékeznek a jó öreg Donald rágógumikra. Kérem egy javaslattal élnék mégpedig azzal, hogy bővithetnék a rágógumik ízesítését azzal, hogy Donad rágó ízesítést kapna persze azon recept szerint, ami régen is volt íz világ illetve állagot illetőleg!Tulajdonképpen le kellene másolni a Donad rágó izvilagot. Érdemes megfontolni, mivel sokan emlékeznek rá és biztos vennék a rágógumi fajtát! Várom, hogy megjelenjen a boltok polcain! :) Üdvözlettel:Stefy
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 12 évvel ezelőtt

Egyre kevesebb boltokban kapható az Airwaves cool cassis rágógumi. Pedig személy szerint kedvencem és a legtöbb ismerősöm is ezt a rágót kedvelik a legjobban!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Hubba Bubba

, 13 évvel ezelőtt

Én a Hubba Bubba rágógumit és a Glop-változatát szerettem. Hol lehet még kapni?
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

minőség

, 13 évvel ezelőtt

A régi dinnyés izű drops sokkal jobb volt, a mostaninak mű íze van. A mennyiség is 2 grammal csökkent. az ár persze nem.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

cukorka

, 14 évvel ezelőtt

Nem nyerte meg a tetszésemet az új orbit cukorka. Nem lehetne visszatérni a korábbira? Vagy legalább az adagolt ételfesték mennyiségét csökkenthetnék.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Hubba Bubba

, 16 évvel ezelőtt

Hubba Bubba! Én nagyon szeretem a méteres rágókat. Nem tudom miértnem lehet öket kapni? Égen, földön keresem, de nincs, miért? Kiad választ nekem?
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

wintermint

, 16 évvel ezelőtt

Legjobb rágó az Orbit WINTERMINT. Csak az a baj, hogy sehol nem lehet kapni.Forgalmazza a cég egyáltalán?
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Orbit

, 17 évvel ezelőtt

A legjob rágó az Orbit! Mindig ilyet szoktam venni. Nagyon sokféle ízesítésben kapható, a legújabb csomagolásúak nagyon finomak, a mentolos szeretem a legjobban. A drazsés is finom, de nekem a hagyományos a kedvencem, a lap formájú! A másik nagyon jó ízű a gyümölcsös, citromos ízű! Üde lehelletet biztosít és mindig jól jön, főleg étkezés után:) Régebben még egy nyereményjáték is volt az Orbittal, ahol napszemüvegeket lehetett nyerni. Játszottam vele és sok napszemcsit nyertem :) Remélem lesz ismét ilyen játék, én biztosan játszani fogok :)
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Orbit rágó

, 19 évvel ezelőtt

A legjobb rágó az Orbit.Kellemes íze van és a gyerekekre is gondolnak,mert gyümölcsös ízben is kapható.Én a világoskék csomagolású drazsét imádom.Mindig van itthon.Gazdaságos csomagolásban is kapható,nem csak a 10 db-os kiszerelésben,hanem 25 db-osban is.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) Wrigley Hungária Kft. szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!