| Vélemények | 19 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Wella Magyarország Kft., Budapest
Hajformázás
19 évvel ezelőtt
Kedvelem a Wella termékeit! Úgy gondolom, hogy mindenki megtalálja a saját hajtípusának megfelelő szereket a bő választékban! Valamit az árak is kedvezőek!
Vélemény a következő cégről: McDonald's - 9. kerület, Gyáli út 46-48., Budapest
Étterem
19 évvel ezelőtt
Nem sűrűn járunk McDonald's-ba, mivel a városunkban nincs ilyen étterem, de egy-egy nagyobb kirándulás alkalmával mindig útba ejtünk egy McDonald's-os látogatást! Kisfiam kedvence a Happy Meal menü, mivel a játék a lényeg benne! De párommal mi is kipróbáljuk az új ételeket!
Vélemény a következő cégről: Haribo Hungária Kft, Nemesvámos
Cukorka
19 évvel ezelőtt
Nagyon finom!!!
Kisfiam nagyon imádja az aprócska gumicukrokat! Kedvence talán a Macis, de igazából egyikre sem mond nemet!
Mindamellett, hogy a család szeretettel fogyasztja a különböző gumicukrokat, a cég még nyereményjátékokkal is ösztönzi a vásárlókat a fogyasztásra!
Vélemény a következő cégről: Ferrero Magyarország Kft., BUDAPEST
Édesség
19 évvel ezelőtt
Nagyon szeretem a Ferrero termékeket! Azt hiszem nem csak számomra, hanem minden felnőtt és gyermek számára egyaránt ellenállhatatlan egy-egy általuk készített édesség! (Persze a sok édesség után jöhet a fogyókúra! :))
Vélemény a következő cégről: Camping Étterem, Dombóvár
Étel
19 évvel ezelőtt
Számos rendezvénynek, köztük lakodalmaknak is otthont ad az étterem.
Nyár alkalmával rengeteg külföldi turista talál számára megfelelő étkezési lehetőséget magának ez a kis helyen!
Ám nekem sajnos rossz tapasztalatom is van az ételekkel kapcsolatban...