| Vélemények | 11 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Heits Anikó, Érd
műköröm, műszempilla
17 évvel ezelőtt
Remek szakember, mindemellett kedves, barátságos. Mindenkinek ajánlom, aki jó hangulatban, profi kezek között szeretne szépülni.
| Vélemények | 11 |
17 évvel ezelőtt