| Vélemények | 4 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Belső Barlang, BUDAPEST
sokféleség, szellemi tanítások, jó hangulat
18 évvel ezelőtt
A nagyvárad-térhez közel rejtezik egy kis barlang, amely külső méretei kivételével nagy. Nagy, mert az emberi szellem végtelenségének felismerését kihasználását élheti át, aki valamelyik programot, konzultációt választja. Eléggé felkészült csapat dolgozik, akik merik egymást ajánlani ismerőseiknek, ha azok valahol elakadnak útjukon. Ez a bizalom s a tudás jele! Én mára külsős tag vagyok, de egykor segítettem, hogy felpörögjön a hely. Egy nyílt napot mindenkinek ajánlok, aki még keresi az útját.
Vélemény a következő cégről: SZÜRKEBARÁT-PANNONIA ÉTTEREM, Veszprém
kellemes hangulat, jó kiszolgálás
18 évvel ezelőtt
Vegetáriánus létemre kellemesn belakmároztam, és a sör is jól esett. A kenyér lehetett volna frissebb, de cserébe utalványt is elfogadnak. Van külön helyiség.
Vélemény a következő cégről: Gourmandia Vendéglátóipari Kft., Veszprém
étterem, ízek nélkül
18 évvel ezelőtt
Szerintem menzakaja, amit főznek, és a fűszerezés teljesen kommersz. Lehet, hogy ezt háziasnak hívják, de nekem inkább jellegtelen volt.
Vélemény a következő cégről: Gourmandia Vendéglátóipari Kft., Veszprém
étkezés
18 évvel ezelőtt
Egyszer jártam az étteremben egy céges rendezvény keretén belül. Az ételeiket bármelyik útszéli gyorsbüfé elkészítené így. Mintha mirelitből főznének. Lehet, hogy ez csak az ilyen tömegétkeztetésre vonatkozik, mindenesetre én ezt tapasztaltam. Menzakaja.