.
b9ec7d785c1c472697b6fde1af551efe
Vélemények 5

Vélemények

Vélemény a következő cégről: Illyés Gyula Gimnázium - Dombóvár, Dombóvár
gimnázium

19 évvel ezelőtt

Én is ebbe az iskolába járok.Aki ide jár és komolyan veszi a tanulást, az biztosan eléri céljait és felveszik oda, ahova menni akar középiskola után.Kezdetekben kicsit furcsa megszokni a szigort, de 10edikben már egészen belerázódik az ember!Egy negatívuma, hogy régi az épület és látszik is rajta kicsit, de belülről folyamatosan újítják! már van szép lánymosdó!:)
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Vélemény a következő cégről: BUJÁKI CUKRÁSZDA, Dombóvár
Cukrászda

19 évvel ezelőtt

Nagyon szeretek ide járni, mert mindig friss és fimon fagyikat lehet kapni és a sütik is nagyon finomak és nagy a választék!:)Az eladók pedig nagyon kedvesek!!!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése