| Vélemények | 5 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Illyés Gyula Gimnázium - Dombóvár, Dombóvár
gimnázium
19 évvel ezelőtt
Én is ebbe az iskolába járok.Aki ide jár és komolyan veszi a tanulást, az biztosan eléri céljait és felveszik oda, ahova menni akar középiskola után.Kezdetekben kicsit furcsa megszokni a szigort, de 10edikben már egészen belerázódik az ember!Egy negatívuma, hogy régi az épület és látszik is rajta kicsit, de belülről folyamatosan újítják! már van szép lánymosdó!:)
Vélemény a következő cégről: BUJÁKI CUKRÁSZDA, Dombóvár
Cukrászda
19 évvel ezelőtt
Nagyon szeretek ide járni, mert mindig friss és fimon fagyikat lehet kapni és a sütik is nagyon finomak és nagy a választék!:)Az eladók pedig nagyon kedvesek!!!