| Vélemények | 26 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Citroen Apáti Kft., Szakály
vélemny
19 évvel ezelőtt
Ha szereted a francia autókat, akkor gyere el ide, és vegyél egyet. De akkor is ide kell jönnöd, ha elromlott a tied. hol kell keresni?! A vasúti átjáró mellett van rögtön, régi malom szomszédságában.
Vélemény a következő cégről: Dr. Földi Krisztina, Szakály
vélemény
19 évvel ezelőtt
A doktornővel mindenki elégedett volt, de ő nem akarta ebben a kis faluban leélni az életét, így elment másik városba. Ideje lenne a nevét levenni a "cégek" listájáról, vagy legalábbis az új fogorvos nevét beírni helyette.
Vélemény a következő cégről: Massive Hungária Villamosipari Termelő Kft., Tamási
vélemény
19 évvel ezelőtt
Sajnos mint Tamásiban minden céget, ezt is hónapról hónapra fenyegeti a bezárás réme. Ezen az sem változtat, hogy más neve lesz a "gyereknek" (átveszi a Philips cég). Nagyon sok embernek a megélhetését biztosítja, a környékbeli települseken élők is ide járnak dolgozni. Nem leépíteni, hanem fejleszteni kellene!
Vélemény a következő cégről: Tamási Koncert-Fúvószenekar, TAMÁSI
vélemény
19 évvel ezelőtt
Az értékelésnél sajnos az 5 csillagnál nem tudtam többet adni, pedig megérdemelnék! A legprofibb zenekar közel s távol. Nagyon sokat szerepelnek külföldön is, de a városi rendezvényeknek is mindig igényes "hozzzászólói".
Vélemény a következő cégről: Würtz Ádám Általános Iskola, TAMÁSI
vélemény
19 évvel ezelőtt
Az iskola neve azóta persze megváltozott: Würtz Ádám Társult Általános Iskola és egységes Pedagógiai szakszolgálat. Az intézmény 5 tagiskolából áll, melyet 8 önkormányzat működtet, tart fenn.