.
2cf7178b022a47f69335f2f07739c0c7
Vélemények 24

Vélemények

Vélemény a következő cégről: Pegazus Build Kft, Székesfehérvár
Pegazus Build

17 évvel ezelőtt

Lakásfelújításkor akciósan vásároltuk meg tőlük a műanyag ablakokat, és az ajtót, amit szakszerűen, és olcsón ki is cseréltek. A konyhánk és előszobánk járólapozását is rájuk bíztuk, illetve a szobák festését is ők végezték el. Összességében nagyon meg voltunk velük elégedve, mert precíz és gyönyörű munkát végeztek, ráadásul sokkal gyorsabban és olcsóbban megcsinálták, mint amit egy másik kivitelező cég ajánlott.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Vélemény a következő cégről: Notebook World Számítástechnikai Kft., BUDAPEST
Notebook world

17 évvel ezelőtt

Mikor laptop vásárlás előtt álltam, egy barátom ajánlotta a webshopjukat. Meglepődve tapasztaltam, hogy az áraik nagyon olcsók, ki is néztem magamnak egy gépet, ami tökéletes lett volna. Azonban mikor a garancia felől érdeklődtem, akkor kiderült, hogy hiába új gép, csak 3 hónap garanciát adnak rá. És a házhozszállítás összege is irreálisan magas volt, így végül máshol vettem meg a kiszemelt gépet.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Vélemény a következő cégről: Orion Márkaszervíz és Bolt, Makó
Orion

17 évvel ezelőtt

Idén májusban vásároltunk egy Orion márkájú mikrohullámú sütőt. Kb. 3 hónapig tökéletesen működött, aztán egyik napról a másikra elromlott. Nem lehetett a teljesítményét szabályozni, illetve hiába állítottuk be a percjelzést, nem jelzett, ha letelt az idő. A szervízbe elvittük 2x, még utána is ugyanaz maradt a baja, hiába is mondták, hogy megjavították. Végül vettünk egy más márkájú mikrót. Oriont soha többet!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Vélemény a következő cégről: Mc Kebab, Budapest
Mc Kebab

17 évvel ezelőtt

Náluk kóstoltam először a kebab-ot, nagyon finom volt. Többféle húsból lehetett választani, és megkérdezték azt is, hogy milyen zöldségeket kérek bele, illetve hogy mennyire legyen csípős stb. Ami kicsit negatív volt, hogy öntetből nem volt választék. A pitát helyben készítették, picit ropogósabbra sikerült a kelleténél, de én ezt kimondottan szeretem. A kiszolgálás normál tempóban zajlik, az árak mérsékeltek. Sajnálom, hogy a környékünkön egyáltalán nincsen kebab-os, ide viszont legközelebb is vissza fogok térni, ha Pesten járok!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Vélemény a következő cégről: Gyros Büfé, SZÉKESFEHÉRVÁR
Gyros

17 évvel ezelőtt

Megszállott gyrosos lévén már a város összes létező gyrosozójában végigkóstoltam a kínálatot, hogy megtaláljam a legfinomabbat. Nos, ez az! Általában gyros tálat szoktam kérni plusz pitával, sok-sok csípős öntettel. Nagyon finom a husi, a zöldségek mindig frissek, ropogósak, a pita házi készítésű. Akkora adagot adnak, hogy egyszerre meg sem tudom enni. A gyroson kívül árulnak még falafel szendvicset és hamburgert is, mindegyik nagyon isteni! Bár a falafelt ki kell fogni, mert az állítólag sokkal gyorsabban fogy, délután már nem szokott lenni. Ha valaki édességre vágyna, akkor lehet venni Baklava-t. Ez is fini, de nekem túlságosan édes. A kiszolgálás gyors, az eladó pasi édesen töri a magyart :) Mindig mond egy - két humoros szófordulatot, jókat szoktam mosolyogni rajta. Az ár a környékbeli gyrosozókhoz viszonyítva itt az egyik legalacsonyabb.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése