| Vélemények | 10 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: EKO Kft., Nyíregyháza
Színvonalas terméke
17 évvel ezelőtt
Az Eko nagyon színvonalas és finom termékeket gyárt! És fő, hogy MAGYAR!
Vélemény a következő cégről: Szabolcs Volán Rt., Nyíregyháza
Jó
17 évvel ezelőtt
A buszok mindig tiszták, elég sűrűn járnak, de azért néha mégis nagyon tömve vannak.
Vélemény a következő cégről: New York Nyelviskola, Nyíregyháza
Idáig csak jókat
17 évvel ezelőtt
Idáig csak jókat hallottam erről az iskoláról. Amint lesz lehetőségem, beiratkozom!
Vélemény a következő cégről: Európa Hotel, Nyíregyháza
Kellemes környezet
17 évvel ezelőtt
Egy kicsit forgalmas helyen van, de nagyon kellemes környezetben. A szálloda jól néz ki!
Vélemény a következő cégről: Extazis Paintball Klub, Nyíregyháza