Ádám Tamás Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Magyar Posta Zrt. Központi Ügyfélszolgálati Iroda, Budapest
16 évvel ezelőtt
Én a budai oldalon lakom és a véleményemet is erről írom .Bár ahogyan elolvastam a vélemények nagy részét nyugodtan általánosíthatok. Az utóbbi időben a postai szolgáltatás ,ha finoman fogalmazok is alul múlta saját magát.Két és fél hét után akarták kézbesíteni a csomagot amit már reklamáltam és a feladó az árát vissza is utalta számomra .természetesen nem vettem át .Egyszerűen felháborító,hogy így kezelik a dolgokat..A közelmúltban egy helyettesítő kézbesítő simán ráírta a csomagomra,hogy két éve elköltöztem ,és csak hosszas utánjárással kaptam meg.Csak két esetet említettem mert nem akarok regényt írni .A napilapokat már senki a környezetemből nem rendeli meg mert háromból kétszer nem jön meg . Azelőtt a postának volt becsülete amit szép lassan le fog nullázni ha továbbra is a vezetőség elnézi az ilyen és ehhez hasonló túlkapásokat. A mai gazdasági helyzetben ez megengedhetetlen mert minden forint számít és amelyik vezető nem így gondolkodik annak nyitva van az ajtó lehet használni kifele ! Amelyik kézbesítő nem látja el becsülettel a feladatát a helyett lehet felvenni másikat.hosszú sorok állnak a munkanélküli központok előtt.Senki ismétlem senki nem pótolhatatlan legfeljebb csak annak érzi magát.Már most hosszú időnek kellene eltelnie ,hogy az emberek véleménye megváltozzon ha azonnal változás állna be amit ha józan ésszel nézünk szinte lehetetlen .Arról sem írok részletesen,hogy ezt a szolgáltatást nem ingyen végzi a posta hanem rendesen elkéri az árát! Sajnálom ,hogy csak ilyen véleményt írhattam meg a teljesség igénye nélkül .DE JELENLEG ez a helyzet !!!