Ágnes Gulyás Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Harasztosi László parafenomén, Budapest
8 évvel ezelőtt
HARASZTOSI LÁSZLÓ a nagy "EMBER"! A szó szoros értelmében! Olyan kisugárzása van, olyan jóságos, és annyira akar mindenkin segíteni, hogy az szinte hihetetlen! Hosszabb ideje járok hozzá. Először az emésztésemet tette helyre, szinte az egyik pillanatról a másikra elmúltak a puffadásos panaszaim. A kezelései után mindig úgy érzem magamat, mintha mázsás súlyoktól szabadítana meg. Könnyebbnek, felszabadultnak érzem magam, még a látásom is kitisztul. Most a lelkemen dolgozik. Sok év alatt felgyülemlett stressz, baj stb. által okozott károkat igyekszik helyreállítani. Szeretek hozzá járni, mindenkinek tiszta szívemből ajánlom, szinte minden bajt, problémát orvosolni tud!!! Isten áldja meg és legyen közöttünk nagyon sokáig!!! Ágnes
Ágnes Gulyás