Ágnes Rusai Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: N ÉS N KFT. - SVÁB PÉKSÉG, Pilisjászfalu
15 évvel ezelőtt
Nagyon megszerettem az alpesi parasztkenyerüket/olyan volt mint nagymamám kenyere anno 40 évvel ezelőtt/ és nagyon sajnálom,hogy megszünt a Tüzoltó utcai üzletük.Hol tudnám beszerezni termékeiket Budapesten?