Éva Szabó Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Atomy-78 Kft., Nyíregyháza
03 február 2026
Senki ne vásároljon itt.
Használt Hyundai H1 mikrobuszt vásároltunk, munkavégzéshez, nem magánhasználatra. Az autó pár nap használat után hengerfejes tüneteket produkált (hűtővíz kinyomása, kemény csövek, túlmelegedés), valamint olajfolyás jelentkezett a motor és a váltó között.
A kereskedőt azonnal, többször értesítettük, a probléma fennállása több mint 2,5 hónapja húzódik. Javítást ígérgetett, de érdemben semmit nem intézett, csak az időt húzta. Autó nélkül maradtunk, a munkánkat nem tudtuk ellátni, ezt teljes mértékben figyelmen kívül hagyta.
Sok a duma, kevés a tett.
Megbízhatatlan kereskedő, hibás autó, nulla felelősségvállalás.
Nem ajánlom senkinek.