.
49ea79fbb513499f95205877b71304d1

Éva Szabó Adatlapja

Vélemények 1

Vélemények

Vélemény a következő cégről: Atomy-78 Kft., Nyíregyháza

03 február 2026

Senki ne vásároljon itt. Használt Hyundai H1 mikrobuszt vásároltunk, munkavégzéshez, nem magánhasználatra. Az autó pár nap használat után hengerfejes tüneteket produkált (hűtővíz kinyomása, kemény csövek, túlmelegedés), valamint olajfolyás jelentkezett a motor és a váltó között. A kereskedőt azonnal, többször értesítettük, a probléma fennállása több mint 2,5 hónapja húzódik. Javítást ígérgetett, de érdemben semmit nem intézett, csak az időt húzta. Autó nélkül maradtunk, a munkánkat nem tudtuk ellátni, ezt teljes mértékben figyelmen kívül hagyta. Sok a duma, kevés a tett. Megbízhatatlan kereskedő, hibás autó, nulla felelősségvállalás. Nem ajánlom senkinek.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése