Éva Tóth Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: AA-Med Orvosi, Kereskedelmi És Szolgáltató Kft., Miskolc
4 évvel ezelőtt
Ma voltam gerinc CT vizsgálaton. Minden az előzetes telefonos tájékoztatóban elhangzottak alapján történt.Igy időre érkeztem, és egy percet sem kellett várnom a vizsgálatra. Már érkezésemkor egy nagyon kedves hölgy fogadott,aki elkisért engem a váróhoz ahol a ct-t végzik majd. Itt szintén egy kedves hölgy szólitott, aki részletesen elmagyarázta a vizsgálat menetét. Mind a telefonos tájékoztatás , mint a vizsgálat korrekt , preciz , kedves, szeretetteljes volt. Hálásan köszönöm Nekik! . Köszönöm AA-MED hogy vagy ! Ajánlani tudom !