.k Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Globus Konzervipari Zrt., Debrecen
19 évvel ezelőtt
nagyon jó minőségű, a majonéz a kedvencem, más fajta majonézt egyáltalán nem is eszem, ez az ami igazán finom. viszont lehetneolcsóbb