Agnes Gulyas Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: OAZA Cukrászda és Pizzéria, Nagyatád
5 évvel ezelőtt
Nagyon-nagyon finom sütik, mennyei fagylaltok.
Pocakom sosem marad másképp,mint pukkadásig tele.
Kiszolgálás 10/10. És itt mindig mindenki mosolyog.
Csak így tovább!!!
😊❤👌
Agnes Gulyas