Aletta Bodnár Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: AVIA Martonvásár, Martonvásár
5 évvel ezelőtt
A mai napon 19 óra 10 perckor érkeztünk a töltőállomásra egy hosszabb út felénél jártunk és szerettünk volna egy kávét inni .
De az akkor dolgozó idősebb hölgy ,hogy ő már kitakaritotta a kávéfőző gépet mer 20 órakor zár. Így nem szolgált ki minket.
Felháborító es elszomorító .
Aletta Bodnár