alice840 Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros
16 évvel ezelőtt
sziasztok.en pár napot dolgoztam a jabilnál.mocskos egy cég.kiszurja az ember szemét
minimál bérral 12 orában.embertelen modal bánnak ott a szegény emberrel.nem is beszélve hogy nem lehet vizet inni 2-3 ora hoszat,az ember wcre sem tud kimeni mert szivassák az örök az embereket.mocskosok.tiszta börtön az egész.a cellák is olyanok mint a böriben.durva.hajtssák csak az embereket ott.es az embereket jol ki is használják.kihajtssák a belüket csak legyen meg a termelés.rabszolgaként kezelik az ember kutya lenne.a csillagkapunál meg az örök nem adjak meg a tiszteletett sem.aki oda akar menni ne tegye inkább.az örök az hiszik hogy a csillagkapunál hogy rendörök.közben nem.milyen az amikor 12 ora után szemétkednek az örök.durva es elháborito.több száz ember van a kapunál,es olyan mintha a börtönben lenne es ugy engedik ki.undorito ez az embertelen bánásmod.üdv:egy bérmunkás nö.
.
http://www.barikad.hu/node/59076 ezt nézétek meg igaz dolgok a tiszaujvárosi jabilrol,mik mennek ott.