angyalka Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros
17 évvel ezelőtt
23-án közölték nem kell jövőre a munkám de nem csak nekem hanem még vagy 400-embernek KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET év végéig le kell számolnom de amugy nagyon jó hely...már akinek
sajnálom:(