Anita Mazák Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Pallaginé dr.Szentléleki Ágnes, Kótaj
23 április 2025
Ezúton szeretném megköszönni Doktornőnek és asszisztensének a mai nap nyújtott végtelen türelmet és kedvességet amit a 8 éves kisfiammal szemben nyújtott.
Mégegyszer köszönöm :) :)
Pallaginé dr.Szentléleki Ágnes Cég
Nagyon szívesen!