Anna Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Közjegyző Matolayné Dr Pálmai Erika Dr, Szeged
4 évvel ezelőtt
Az ügyfél meghatalmazottjaként felhívtam a közjegyzői irodát segítségért és információért. Az iroda munkatársai olyannyira agresszív, nyers, goromba beszédstílusban válaszoltak és semmi segítőkészséget nem mutattak, hogy már az első perctől kezdve szóhoz sem tudtam jutni. Ennyire sértő, durva bánásmóddal ritkán találkozik az ember.