Annamaria Lakyne Szabo Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: PICK SZEGED SZALÁMIGYÁR ÉS HÚSÜZEM Zrt., Szeged
14 évvel ezelőtt
Kedves Gyártók!Évtizedek óta
nemcsak környezetem,hanem az ol-fr vendégekkel is vásárolunk a
Vámház Csaliba.Hol a nemes
penész?Kint a sajtok is éveik
miatt drágák!Itt express min
den!