Artúr Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: SÁGA FOODS ÜZEMI ÉTKEZDE, Sárvár
19 évvel ezelőtt
Leginkább a virslijüket kedvelem, de a felvágottak, mirelit áruk is nagyon elnyerték a tetszésemet. Remélem továbbra is sok finom újdonsággal örvendeztetnek meg.