.
a0a345125a2c45fa8c77f6bfb01fa053

ateszko Adatlapja

Vélemények 1

Vélemények

Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros

16 évvel ezelőtt

Itt mindenki annyira szidja a Jabilt. Ilyen rabszolgatartás, olyan rabszolgatartás, ez zsebeli be a lóvét, az zsebeli be a lóvét... Tanulni kellett volna, nem a suli udvarán cigizgetni, meg lógni, azt akkor Ti zsebelnétek be a lóvét... de lógatja mindenki a t*két és szidja azokat, akiknek volt annyi eszük, hogy tanultak. Persze vannak diplomások, akik ugyanugy munkanélküliek, de könyörgöm. A mai világban ha nem vagy elég éles, a földbe döngölnek. Ha meg szar a munka, hagyd ott. Vagy ne is vállald el! Akkor mindenki fohászkodik mikor nincs munka, ha meg akad, akkor fohász helyett fika száll. Jó ez így?! Nem...csak büdös a munka.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése