Bánhelyi Ildikó Adatlapja
| Vélemények | 2 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Budapesti Önkormányzati Parkolási Kft., Budapest
16 évvel ezelőtt
Sikerült beszélnem valakivel. Nagyon készséges volt az illető. Sajnos a törvények nagyon rosszak. Nem szabad ma autót idegennek eladni, ha nem akaruk, hogy bajunk legyen belőle.
Vélemény a következő cégről: Budapesti Önkormányzati Parkolási Kft., Budapest
16 évvel ezelőtt
Nagyon megjártam a céggel. Volt egy autóm, pár éve eladtam. Az uj tulaj nem iratta át a kocsit. Én kaptam a parkolási birságokat. Rendszeresen elküldtem az adásvételi másolatát. Meguntam, elintéztem hogy kivonták a kocsit a forgalomból. A parkolási büntik továbbra is jöttek. Az adásvételi másolatok továbbra is mentek. Hiába. Fizetési meghagyást kaptam a bíróságtól. Nem értem, hogy miért engem zaklatnak évek mulva is. Nem lehetne az uj tulajt piszkálni. Egy kicsit szervezettebben kéne dolgozni. Most próbálom hivni a céget, de állandóan foglalt. Az értékelésnél - jel miért nincs?