Béláné Király Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Dr. Oravecz Éva Közjegyzői Irodája, Encs
23 május 2025
Ritkaság számba megy, hogy ennyire Emberséges bánásmódban részesül az ember, manapság! Nagyon örülök, hogy megismertem a Hölgyeket és hálás vagyok azért a sok segítségért, amit kaptam! Mert nagyon nehéz helyzetben voltam! Hálás vagyok mndenért, amit értem tettek! Mindent köszönök! Tisztelettel, Király Béláné!