Béla Horváth Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Ibolya- István Takarmány boltja, Üllő
6 évvel ezelőtt
Kedves és pontos kiszolgálás, mindig az ügyfél az első, tenyésztéssel kapcsolatos tanácsok, csak jót tudok mondani a kereskedésről. Mindig örömmel érkezem, mert tudom, hogy azt kapom, amit szeretnék. Mindenkinek ajánlom, én csak itt vásárolok.
Ibolya- István Takarmány boltja Cég
Béla Horváth
Nagyon szépen köszönöm a kedves szavakat,nagyon jól esett !