böbike Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Polír Plusz Takarító és Szolgáltató Kft., Szekszárd
15 évvel ezelőtt
ez egy becsületes,és őszinte cég!nemcsak foglalkoztatják az embert,hanem még emberszámba is veszik őket,ami sajna sok takarito cégnél nem igy van! királyok vagytok!
böbike