babuci Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Hévíz Város Önkormányzata, Hévíz
16 évvel ezelőtt
Felháborodtam, mivel 1 hónappal ezelőtt jártam Hévizen és az egész belváros olyan volt mint egy hadszíntér. Reméltem, hogy a szezon kezdésre elkészül az új burkolat és tereprendezés. Most jöttem haza ismét és a helyzet semmit sem változott. Hadi állapotok, senki sem dolgozik. Mégis mit gondol aki ezt szervezi, a túristák és gyógyulni szándékozók ilyen körülményekre vágynak? Aki ott megfordult, jövőre nem biztos, hogy beteszi ide a lábát. Nem méltó a hírnévhez. A felújításnál gondolni kellett volna arra, hogy elkészül-e időre.