Balázs Katalin Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Budaörsi Állatorvosi Rendelő És Laboratórium, Budaörs
15 évvel ezelőtt
csak mert nem adhatok nullát...
Budaörs szélén egy ipari parkban dolgozom.Pénteken reggel a munkehyelem közelében egy cicát láttam
az út szélén feküdni.Valószínüleg elütöték,láthatóan nagyon szenvedett.Azonnal beraktam a kocsiba,hogy orvoshoz vigyem,és elindultam a városközpont felé. Közben kolléganőm az interneten állatorvost
keresett.Sajnos Budaörsön egy rendelő sem nyitott 9 óra előtt.A Patkó utca 9.szám alatti rendelő
honlapján egy mobilszám volt feltüntetve:'sürgős esetben hívja:...'Felhívtam, elmondtam,mi történt.
Kértem, hogy csak egy altató injekciót adjon a cicának,hogy ne szenvedjen tovább."9 óra után"-volt
a válasz.Ekkor 8 óra 20 volt.Ha egy állat szenvedése nem sürgős eset, akkor mi az?Tudom, a végleges
elaltatás ára 5-10 ezer Ft.Talán ha egy 30-50 ezer forintos beavatkozásról lett volna szó, akkor a doktor úr sürgős esetnek nyilvánítja.Az ember azt gondolná, azért lesz valaki állatorvos,mert
szereti az állatokat.De egy ilyen embernek igenis sürgős eset lenne egy állat szenvedésének lerövidítése.
A cica 40 percet szenvedett még,miután megtaláltam.Nem várta meg a 9 órát....