balazs szabo Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Hétvezér Általános Iskola Székesfehérvár, Székesfehérvár
15 évvel ezelőtt
Annak idelyén én is ebbe az iskolába jártam és mindkét gyerekem is ide fog járni!Az nem baj ha a gyerekekkel néha kicsit keményebbek legalább rendet és fegyelmet tanulnak ez még senkinek nem vált kárára.A mostani gyerekek nagyon tisztába vannak a jogaikkal de a kötelességeikkel kevésbé!Jó kis iskola nagyon jó tanárokkal csak ajánlani tudom!
MD
Mindenesetre a helyesírást nem sikerült elsajátítani...