balu1 Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: LED KIRÁLY Kft., Budapest
16 évvel ezelőtt
Szeretnék venni a 139lumen/Wattos CREE gyártmányu XP-G típusu ledből de a honlapról nem derül ki, hogy van-e és mibe kerül. Ilyen részleteket is jó lenne feltölteni.