.
faee25be2de94f169107f5bd52131150

BBgirl Adatlapja

Vélemények 9

Vélemények

Vélemény a következő cégről: Karamell Cukrászda, Vecsés

16 évvel ezelőtt

Az tény és vitathatatlan, hogy hihetetlenül jó a fagyijuk és a süteményeik. Mindig nagyon kedvesek és figyelmesek, ha ott járok (mindig mosolyognak). Viszont sajnos az tény, hogy már nem ugyan az, mint ami régen volt. Régen talán még sokkal jobb volt. Régen minden fagyi tele volt gyümölcs vagy csoki darabkákkal, attól függ milyen fagyiról beszélünk. A citrom fagyiban meg valami finom citromos édes-savanyú cukorka volt, azt annyira imádtam. A sütik is mindig finomak voltak, de sajnos tényleg egyre drágábbak és kisebbek, ami valahol talán érthető, de szomorú. Természetesen még mindig kifogástalan az ízviláguk, de az idő során mintha elveszett volna belőle az a plusz, amitől még jobb volt régen.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése
Vélemény a következő cégről: Panton Papíripari és Dekorációs Áruházlánc BUDAPEST, Budapest

16 évvel ezelőtt

A suli miatt kénytelen voltam párszor megfordulni ott. A választékra egy rossz szavam se lehet, mert tényleg nagy és rengeteg jó és ötletes dologra lehet rátalálni az üzleteikben. Viszont az osztálytársaimmal, ha tehettük inkább máshova mentünk, mert az áraik elég magasak. Szóval ha máshol kapható a keresendő termék, akkor érdemes utána járni, mert valószínűleg máshol olcsóbb. De sajnos nem csak ez a rossz az üzletben, de az eladók is elég undokok tudnak lenni (persze tisztelet a kivételnek), szinte kiutálják a vevőt a boltból. De ez az én véleményem.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése
További vélemények