.
2cf7178b022a47f69335f2f07739c0c7

Bence Adatlapja

Vélemények 5

Vélemények

Vélemény a következő cégről: Nokia Hungary Rt., BUDAPEST

19 évvel ezelőtt

a nokia egy jó márka főleg a mobiltelefonokról ismerik sokáig jól működnek jól néznek ki bírják a gyűrődést sokat tudnak bővíthetők hasznos funkcióik vannak játkok is vannak rajtuk
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése
Vélemény a következő cégről: Friesland Hungária Zrt., BUDAPEST

19 évvel ezelőtt

az egyik kedvencem a túró rudi az étcsokis a legfinomabb van még több másik gyárnak is túró rudi féle terméke de azok nem olyan finomak mint az eredeti régi túró rudi
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése
Vélemény a következő cégről: Ferrero Magyarország Kft., BUDAPEST

19 évvel ezelőtt

nagyon szeretem a kinder tojást, gyűjtöm a játékokat belőle, mindegyik ferrero csoki nagyon finom a karácsonyi díszdobozokat szoktuk ajándékba adni a rokonoknak ismerősöknek nagyon finom még a kinder pingui és a maxi king is
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése
Vélemény a következő cégről: Fővárosi Állat- és Növénykert, Budapest

19 évvel ezelőtt

én nagyon szeretek állatkertbe járni mert megtalálom a kedvenc állataimat például a tigrist a zebrát az oroszlánt szeretem etetni az állatokat örülök hogy az utobbi években felujitották a fővárosi álltkertet
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése
Vélemény a következő cégről: Opel Turbo Márkakereskedés, Jászberény

19 évvel ezelőtt

az opel sztem 1 jo auto a legjobban az opel omega teccik főleg a kombi változat magyarországon nagyon sok opel van ezért sok helyen lehet opelalkatrészt kapni ezek közül az 1ik legjobb
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése
További vélemények