Bence Adatlapja
| Vélemények | 5 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Nokia Hungary Rt., BUDAPEST
19 évvel ezelőtt
a nokia egy jó márka főleg a mobiltelefonokról ismerik sokáig jól működnek jól néznek ki bírják a gyűrődést sokat tudnak bővíthetők hasznos funkcióik vannak játkok is vannak rajtuk
Vélemény a következő cégről: Friesland Hungária Zrt., BUDAPEST
19 évvel ezelőtt
az egyik kedvencem a túró rudi az étcsokis a legfinomabb van még több másik gyárnak is túró rudi féle terméke de azok nem olyan finomak mint az eredeti régi túró rudi
Vélemény a következő cégről: Ferrero Magyarország Kft., BUDAPEST
19 évvel ezelőtt
nagyon szeretem a kinder tojást, gyűjtöm a játékokat belőle, mindegyik ferrero csoki nagyon finom a karácsonyi díszdobozokat szoktuk ajándékba adni a rokonoknak ismerősöknek nagyon finom még a kinder pingui és a maxi king is
Vélemény a következő cégről: Fővárosi Állat- és Növénykert, Budapest
19 évvel ezelőtt
én nagyon szeretek állatkertbe járni mert megtalálom a kedvenc állataimat például a tigrist a zebrát az oroszlánt szeretem etetni az állatokat örülök hogy az utobbi években felujitották a fővárosi álltkertet
Vélemény a következő cégről: Opel Turbo Márkakereskedés, Jászberény
19 évvel ezelőtt
az opel sztem 1 jo auto a legjobban az opel omega teccik főleg a kombi változat magyarországon nagyon sok opel van ezért sok helyen lehet opelalkatrészt kapni ezek közül az 1ik legjobb