Benzinkút Kereső Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Szent Bernát Pestimrei Kisállat Ambulancia Egyéni Vállalkozás, Budapest
13 évvel ezelőtt
Jaja, én ismerem őket, a kutyusunk már többször volt náluk, jó fejek, normális árakon dolgoznak, és sztem profik a szakmájukban.
Benzinkút Kereső