Bera Katalin Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: PICK SZEGED SZALÁMIGYÁR ÉS HÚSÜZEM Zrt., Szeged
14 évvel ezelőtt
Évtizedek óta ismerem a Pick termékeket, különösen a messze földön híres téliszalámit. Lányom, aki baba korában rossz evőnek számított, ezt mindig megette. Ma is vásároljuk, sőt ha vendégségbe, netalán külföldre valami különös ajándékot akarunk vinni, akkor a díszdobozos téliszalámi mellett voksolunk. Mégis felmerül egy kérdés bennünk, hogy a két házikedvenc cicánk miért nem fogadja el soha? Minőségi tápot kapnak, igen válogatósak, csak a friss, jó minőségű préselt sonkát fogadják el, nagy ínyencek. Mi lehet a bajuk a téliszalámival?