Berki Kinga Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Dr Nagypál Mária Kft, Salgótarján
7 évvel ezelőtt
Sajnos azt tapasztaltam , hogy a doktornő csak a pénzt kéri el de nem érünk vele semmit vissza hív töbször fel írja a drága gyógyszereket de arra nem jött rá hogy a fiamnak purpurája van kórházban kezeltek minket 2 hétig .Mindig bíztam benne de kórház lett belőle.Le húzza az embereket!!!
Berki Kinga