Bernárius Róbert Ákosné Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Magyar Posta Zrt. Központi Ügyfélszolgálati Iroda, Budapest
17 évvel ezelőtt
Felháborító, hogy a 1196 Bp. Templom tér 22. - Kispest 1. sz. Postahivatalnál milyen kézbesítők vannak. Én 16 lakásos társasházban lakom, a jelenlegi kézbesítő bejön a társasház udvarára, és az első embernek (akit meglát) odaadja a házban lakók összes postáját, hogy osszák szét!! Így nagyon sok fontos küldemény elveszik. Nem győzök számlamásolatot kérni, de magánlevél is elveszik, ugyanis az emberek nem adják oda egymásnak a küldeményt. A Kispest 1. sz. Postahivatalánál szinte minden évben panaszt kell tennem emiatt, a helyzet mégsem változik. Nem tudom miért nem lehet oda hatni, hogy a kézbesítő munkáját megfelelően végezze, azért vannak a postaládák névvel ellátva, hogy oda dobja be a küldeményeket. Egy kézbesítőnek tudnia kell írni, és olvasni is!!!! Elegem van belőle, hogy mindig nekem kell intézkednem, ráadásul leukémiásan!! Jó lenne, ha valaki már helyretenné a Kispesti 1 sz. Postahivatalban a szabályok betartását.