Bernadett Sz Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: AG MEDICAL Ultrahang & Labor Diagnosztikai Rendelő, Érd
12 évvel ezelőtt
Iker felárat fizetve 23 percet töltöttünk a rendelőben. A hölgy benézte a méhlepények elhelyezkedését, majd mikor felvilágosítottam, elnézést kérve helyesbített. Egyik baba feje a gyomromnál, másik a méhszájamnál van (ezt ő mondta), majd néhány pillanat múlva mondta, nézzük meg, milyen édesek, ahogy összedugják a buksijukat...Mikor az egyik babát totálisan csak hátulnézetből lehetett látni, simán abbahagyta volna a vizsgálatot, ha én nem mondom, hogy talán oldalra fordulok, hátha úgy látszik belőle valami...hát jó, megpróbálhatjuk...és láss csodát, működött. Semmi hozzáértést nem tapasztaltam a hölgy részéről. És akkor még nem említettem az ezer ft-ot, amit elkértek azért, hogy 12 db fotót átküldjenek e-mailben. SOHA többet nem megyek oda, inkább utazom BP-re.