Blanka Lapsánszki Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Macaron Cukrászda és Kávézó, Sajószentpéter
5 évvel ezelőtt
Amikor csak lehet itten veszek sütit nyáron pedig fagyizni járunk ki nagyon nagyon finom minden és nagyon kedvesek precízek . Azonnal kiszolgálnak. Ajánlom mindenkinek.
Blanka Lapsánszki