borgulya zsuzsanna Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Dr. Győri Balázs, Dunaújváros
5 évvel ezelőtt
Tavaly költöztünk Rácalmásra, és sajnos a 15 éves cicámmal megjártunk egy-két állatorvost az utóbbi évben. Senki nem tudta úgy megvizsgálni Tomikánkat, mint Győri Balázs Doktor Úr! Szomszéd asszonyom ajánlására mentünk Hozzá, és nagyon meg voltunk elégedve a hozzáállásával, szaktudásával, emberségével! Többen várakoztak már, mégis részletesen, érthetően elmagyarázott mindent, látszott rajta, hogy szívén viseli a kisállatok sorsát. Köszönjük szépen Doktor Úr, nagy öröm, hogy ebben a nehéz időszakban ilyen emberséges tud maradni! Tisztelettel, Borgulya Zsuzsa és Kovács József Rácalmásról