borikab Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Kozmetika, Budapest
17 évvel ezelőtt
Korrekt , megbízható , és tényleg hozzáértő kozmetikus!
Gyönyörű munkát végez , és szinte bárkiből szépségkirálynőt varázsolt!
A vendégeivel közvetlen , már már baráti viszonyt alakít ki.
Egyéni , célzott kezeléseket is végez, hogy a vendég mindig a legjobbat kaphassa, bőrének , problémájának megfelelően.