.
2cf7178b022a47f69335f2f07739c0c7

Borsi István Adatlapja

Vélemények 1

Vélemények

Vélemény a következő cégről: Albi Pékség, Balmazújváros

5 évvel ezelőtt

Üdv.Nagyon finom péksütemények vannak, Debrecenből járunk oda.Viszont a mai napon reggel vásároltam 5db kenyérlángost,és 2 db gombás pizzát.Szépen megkértem a kiszolgáló hölgyet,hogy az egyenként papírzacskóba csomagolt termékeket legyen szíves egy (1db)nylon zacskóba tenni,mert át ázik a papír tasak,így komoly foltokat hagy az autóban.A kiszolgáló hölgy kedvesen csomagolni kezdett,mire egy ott doldozó flegma,durva hölgy megtagadta a kérésünket,mondva hogy:a nylonzacskó ,a kenyérnek van itt! Kértem nylon szatyrot( mondtam hogy kifizetem) válasz: az nekünk NINCS! 3500ft- t fizettem a boltban,nem kértem semmit ingyen, A flegma kisasszony mindent felűlbírálva végűl nem adott egy kb,10ft- érő nylon zacskót!!!! Köszönöm Albi Pékség! Többet ide nem jövünk,és mást is lebeszélek róla!!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése