CAIN Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Milo Horgászüzlet, Sopron
6 évvel ezelőtt
Ózdi szemmel...
Én, bárhová is megyek, ott bizony pecázni is fogok. Így tettem Sopron esetében is. Napijegy vásárlás címén kerestem fel az üzletet, ahol a vízterületekről, pontos és kimerítő tájékoztatót kaptam. Az általam nem kedvelt, úgymond rátukmálásos, kérdezve ajánlásos kereskedelmi módszernek nyoma sem volt. Pontos, udvarias, korrekt és informatív válaszok. Gyors és hatékony, barátságos kiszolgálás! Tisztelt egyéb horgászüzletek... Lehet tanulni! 👍